Breaking

North Cyprus UK hakkında

North Cyprus UK

İngiltere’de 300 bini aşkın Kıbrıslı Türk yaşamaktadır. İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler, KKTC için büyük bir pazardır! Kuzey Kıbrıs’ı İngiltere’de tanıtıp pazarlayan ilk ve tek yayın organı olan North Cyprus UK (NCUK), İngiltere’deki Kıbrıslı Türkler’e ulaşmanın en kolay ve en doğru adresidir. North Cyprus UK, Kuzey Kıbrıs’ı İngiltere’de tüm sektörleriyle tanıtıp pazarlayan ilk ve tek gazetedir.

Hem İngiltere hem Kuzey Kıbrıs’ı kaplayan zengin bir içeriğe sahip olan North Cyprus UK, Londra’da ve Kuzey Kıbrıs’ta yaşamakta olan toplumlarımız arasında bir köprü görevi oluşmaktadır. Yurt dışındaki Kıbrıslı Türkleri ve yabancıları Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapmaya, tatillerini KKTC’de geçirmelerini sağlamayı amaçlayan NCUK, Kuzey Kıbrıs’ı tüm sektörleriyle İngiltere’de tanıtıp pazarlamaktadır.

North Cyprus UK, Kuzey Kıbrıs turizmini, doğal güzellikleri, sahilleri, tarihi eserleri, turistik tessileri, özel sağlık hastaneleri, mutfağı, üniversiteleri ve konut yapımı ile Kuzey Kıbrıs’ı tüm sektörleriyle İngiltere’de tanıtıp pazarlayan tek yayın organıdır. North Cyprus UK dergisinin ilk baskısı Ağustos 2009 tarihinde yayınlanmıştır. Toplam 15 bin adet basılıp ücretsiz olarak dağıtılan North Cyprus UK, İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler ile Kuzey Kıbrıs arasında bir köprü oluşturmaktadır. Her ayın ilk haftası okuyucusuyla buluşan NCUK, Londra’da yaşamakta olan Kıbrıslı Türklerin bu bağlamda tek gazetesidir.

İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türkleri hedefleyen bir dağıtım ağı oluşturan NCUK, Kuzey Kıbrıs’ın tanıtım ve pazarlanmasını her yönüyle ele alıp KKTC’nin İngiltere’de tanıtımını yapmayı kendine misyon olarak belirlemiştir. NCUK’de KKTC’nin sunduğu avantajlar, yatırım olanakları, uzman görüşleri, firma tanıtımları, şehir ve köylerimizin tanıtımı, magazin haberleri, söyleşiler ve Kuzey Kıbrıs hakkında birçok bilgiler yer alacaktır. Hem hedef kitlesi hem de kalitesi bakımından özel bir yayın olan NCUK, KKTC’yi İngiltere’de sayfalarına taşıyarak İngiltere’deki büyük bir boşluğu doldurup bir ilke imza atmıştır.

İngiltere genelinde dağıtılıp pazarlanan NCUK, ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Ücretsiz olarak dağıtılmakta olan NCUK’nin okuyucuya ulaşmama ve satılmama kaygısı yoktur. NCUK Kıbrıslı Türklerin bulunduğu her noktaya ulaşırken, İngiltere’de yapılmakta olan turizm ve emlak fuarlarında da yerini almaktır. NCUK’nin daha geniş ve kapsamlı dağıtımının yapılabilmesi için mevcut bayiliklerin yanı sıra İngiltere’de faaliyet gösteren tur operatörleri, seyahat acenteleri, restoranlar, düğün salonları ve gibi noktalar kullanılmaktadır.

Kuzey Kıbrıs’ın tanıtım ve pazarlanmasını kendine misyon olarak belirleyen NCUK’in her sayısında ülkemizin doğal güzellikleri, tarihi dokusu, turizmi, otelleri, mutfağı, üniversiteleri, özel hastaneleri, konut yapımı, eğlence dünyası gibi konuları ele alıp İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler’in ülkelerine olan duyarlılıklarını daha da bir artırmak ve onların tatillerini KKTC’de geçirmelerini, yatırımlarını kendi ülkelerine yönlendirmelerinde etkili olacağına inanmaktayız. Aylık olarak düzenli yayınlanmakta olan NCUK, kaliteli bir baskı ve kaliteli bir içerikle yayın yaşamına başladığı ilk günden itibaren İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler’in tutkusu haline gelmiştir.

Londra’da yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler’in gazetesi

North Cyprus UK (NCUK) Magazin’de siz de yer alarak, firmanızı ve ürünlerinizi İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler’e tanıtıp pazarlamak ister misiniz?

Ağustos 2009’da İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türklerle buluşan North Cyprus UK, aylık olarak yayınlanmaktadır. Her ayın ilk haftası yayınlanmakta olan ve toplam olarak 15 bin adet basılmakta olan NCUK, İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türkler’in bulunduğu her ortamda ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. NCUK, İngiltere genelinde dağıtılmakta olup, İngiltere’de Kuzey Kıbrıs’ı sayfalarına taşıyıp yansıtan ve tüm sektörleriyle tanıtıp pazarlayan ilk ve tek yayın organıdır. Yayın amacı Kuzey Kıbrıs’ı İngiltere’de tanıtıp pazarlamak olan NCUK, kısa sürede İngiltere’de yaşamakta olan Kıbrıslı Türkler’in bulunduğu her eve ve işyerine girmeyi başarmıştır.

North Cyprus: 0533 863 5341

UK: +44 7958 352 411

Email: z.cezaroglu@gmail.com

www.northcyprusuk.com